Nabídka práce pro sklidníky v České Lípě

2 aktuálních volných míst

  • Skladník v mrazírenských skladech

    Požadujeme: - Řidičský průkaz sk. B, VZV výhodou (není podmínkou) - Fyzická zdatnost - Výborný zdravotní stav (-18°C) - Spolehlivost, zodpovědnost, důslednost, pečlivost, zručnost - Znalost práce na PC, Microsoft Office - Částečná praxe na pozici skladník Nabízíme: 75 Kč příspěvek na stravování První kontakt telefonicky nebo osobně v pracovní dny ...

  • Skladník surovin

    Požadujeme: Technické myšlení, výuční list, nutný platný průkaz VZV, odolnost vůči stresu, spolehlivost a zodpovědnost, morální bezúhonnost, ŘP sk. B, zdravotní průkaz. Jedná se o nepřetržitý nebo třísměnný provoz.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako skladník v České Lípě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro sklidníky Česká Lípa je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Skladník Česká Lípa?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v České Lípě na pozici Skladník 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 20000 Kč do 35000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 27125 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Skladník Česká Lípa?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :