Nabídka práce pro prodavačky / prodavače v České Lípě

5 aktuálních volných míst

 • Prodavač/ka

  Popis práce: prodej pekařských a cukrářských výrobků Jedná o práci konananou mimo hlavní pracovní poměr - občasná výpomoc, zástup na nemoci a dovolené dle potřeby . Vhodné i pro důchodce.Možné i na zkrácený úvazek (25 hod/týden) První kontakt telefonicky nebo emailem od 8:00 - 14:00 hod. ...

 • Prodavač/ka

  Popis pracovních povinností: - prodej pekařských a cukrářských výrobků Pracovní doba: krátký a dlouhý týden (6:30 - 17:30 hod) Požadavky: vyučení v oboru prodavačka nebo praxe v potravinářství výhodou První kontakt telefonicky nebo emailem od 8:00 - 15:00 hod. ...

 • Prodavač/ka

  Požadujeme praxi v oboru. První kontakt telefonicky v pracovní dny od 6:00 do 14.00 hod.

 • Obsluha v kavárně, prodej občerstvení, zmrzliny

  Náplň práce: Obsluha v kavárně, prodej občerstvení, zmrzliny. První kontakt pouze emailem.

 • Prodejce do stánku s občerstvením

  Hledáme obsluhu na práci o víkendu do pojízdného občerstvení v okrese Česká Lípa (poutě a slavnosti). Zdravotní průkaz a příjemné vystupování se zákazníkem podmínkou, praxe není důležitá, technické věci zaučíme. První kontakt emailem nebo telefonicky.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako prodavačka v České Lípě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro prodavačky / prodavače Česká Lípa je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Prodavačka Česká Lípa?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v České Lípě na pozici Prodavačka 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 19700 Kč do 21500 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 20600 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 3 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 118 Kč do 130 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 123 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Prodavačka Česká Lípa?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :