Nabídka práce pro pracovníky vězeňské služby v České Lípě

2 aktuálních volných míst

  • Vrchní inspektor/ka - vychovatel/ka

    Požadujeme vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu pedagogického nebo sociálního zaměření, vhodné i pro absolventy vysokých škol bez předchozí praxe, bezúhonnost, fyzickou, osobnostní a zdravotní způsobilost k výkonu služby, způsobilost k právním úkonům Pracovní doba pondělí až pátek od 7,00 hod. do 15,00 hod, zařazení do 6. tarifní ...

  • Příslušník Vězeňské služby ČR

    Požadujeme: střední vzdělání s maturitní zkouškou, bezúhonnost, zdravotní, osobnostní a fyzickou způsobilost k výkonu služby, svéprávnost, občanství ČR. Pracovní doba ve zkušební době pondělí až pátek 7,00 hod. - 15,00 hod. (37,5 hodin týdně), nástupní plat 28 320 Kč, pracovní doba po zkušební době = směnný provoz (4 dny práce = 12ti hodinové směny ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako pracovník vězeňské služby v České Lípě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro pracovníky vězeňské služby Česká Lípa je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Pracovník vězeňské služby Česká Lípa?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v České Lípě na pozici Pracovník vězeňské služby 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 28320 Kč do 45910 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 34573 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Pracovník vězeňské služby Česká Lípa?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :