Nabídka práce pro servisní techniky v Brně

2 aktuálních volných míst

  • Automatizační specialista - kmenový zaměstnanec- mzda od 50 000 Kč

    - provádění plánované údržby strojů a zařízení - měření a regulace řídících zařízení - pravidelná údržba a servis PLC Siemens (programovatelný logický automat) - seřizování a opravy zařízení - zvyšování efektivity a produktivity výrobních zařízení - spolupráce na technickém řešení projektů Požadujeme: - nařízení vlády 194/2022 Sb. (bývalá vyhláš ...

  • Regionální nákupčí automobilů - brno (a10755)

    Myslíš si o sobě, že umíš nahlédnout do nitra a srdce automobilu? Máš opravdu rád automobily? Pokud máš navíc příjemné vystupování a nebojíš se komunikace se zákazníkem, hledáme právě tebe! Budeš mít na starosti celý proces výkupu od A do Z. To znamená: * Komunikaci se zákazníky (privátní osoby, firmy, B2B partneři) * Posouzení technického stavu vo ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako servisní technik v Brně. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro servisní techniky Brno je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Servisní technik Brno?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Brně na pozici Servisní technik 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 50000 Kč do 55000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 52500 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od  Kč do  Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 0 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Servisní technik Brno?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :