Nabídka práce pro prodavačky / prodavače v Blansku

6 aktuálních volných míst

 • Prodavač/ka - obsluha občerstvení

  Práce na dohodu - duben až zaří 2017 s možností pokračování zaměstnání na pozici operátor ručních prací. Náplň práce: obsluha zákazníků bufetu, prodej, doplňování zboží, práce s pokladnou. Požadujeme: zdravotní průkaz, čistý trestní rejstřík, zkušenost s prodejem zboží a pokladnou, vstřícný přístup k zákazníkům, spolehlivost. Krátký/dlouhý týden, p ...

 • Prodavač/ka masa a uzenin

  Pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců s možností následného prodloužení. Požadujeme: samostatnost, potravinářský průkaz. Nabízíme: práci v příjemném kolektivu, měsíční bonus až 4.000 Kč, zaměstnanecké výhody.

 • Prodavač/ka masa a uzenin

  Zkrácený úvazek 4 hodiny denně. Pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců s možností následného prodloužení. Požadujeme: samostatnost, potravinářský průkaz. Nabízíme: práci v příjemném kolektivu, měsíční bonus až 4.000 Kč, zaměstnanecké výhody.

 • Asistent/ka prodeje, prodavač/ka do železářství

  Plný úvazek, dle domluvy možno i poloviční úvazek. Znalost práce s PC, všeobecná znalost sortimentu železářství, komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost. Mzda 13.400 Kč + bonusy. Životopisy zasílat na e-mail. adresu: novici@metal-ok.cz. Informace na tel. 777 677 977.

 • Prodejce/prodejkyně do koupelnového a interiérového studia + operátor/ka internetového obchodu

  Odborný prodej a poradenství pro zařízení koupelen - obklady, dlažby, vany, vodovodní baterie, odborný prodej a poradenství pro zařízení interiéru - dveře, plastová okna, střešní okna, schody. Vyřizování objednávek internetového obchodu, komunikace se zákazníky koupelnového a interiérového studia, zadávání zboží do internetového obchodu, telefonick ...

 • Prodavač/ka do prodejny domácích potřeb

  Vyučení v oboru, možno absolvent/ka. Mzda 80 Kč/hod.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako prodavačka v Blansku. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro prodavačky / prodavače Blansko je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.