Nabídka práce pro ostatní profese v Blansku

6 aktuálních volných míst

 • Pracovník úklidu

  hledáme paní, slečny na úklid domácností, praxe vítána, není podmínkou

 • Pomocná síla do kuchyně v Šebrově

  Do krabičkové diety Dieta Linie hledáme pomocnou sílu do kuchyně. pracovní doba od neděle do čtvrtka cca od 8:00-12:00 hod. Po domluvě možné vykrýt jen pár dní v týdnu..

 • Pracovník úklidu Letovice.

  Přijmeme pracovníka pro ruční úklid provozní budovy v Letovicích. Práce na hlavní pracovní poměr 8 h denně jen v pracovních dnech, víkendy a svátky volné. Pozice je vhodná i pro osoby se zdravotním znevýhodněním, praxe nerozhoduje, z veškerých činností předem zaškolíme. Bližší informace na uvedeném telefonu a e-mailu, nástup ihned nebo po dohodě. ...

 • Ranní úklid restaurace Formanka ,Lipůvka

  Restaurace Formanka přijme paní na úklid restaurace před otevřením a popřípadě během dne.

 • Mytí nádobí + pomocné práce v kuchyni v restauraci Formanka v Lipůvce

  Mytí nádobí Pomocné práce v kuchyni

 • Práce ve fajn kolektivu pro každého - až 27.000 Kč/m #MQkmQ

  Hledáte stabilní práci u zaměstnavatele, který o své zaměstnance opravdu pečuje a nabízí spoustu zajímavých benefitů - od stravenek, po dovolenou navíc či bezúročnou půjčku? Samozřejmostí je 13.plat, příspěvek na dopravu až 18.900 Kč/rok a každoroční navyšování mezd! Hledáme nové kolegy a kolegyně na jednoduchou a čistou práci, která je ve ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako ostatní v Blansku. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro ostatní profese Blansko je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.