Nabídka práce pro automechaniky v Blansku

3 aktuálních volných míst

  • Mechanik stavebních strojů

    Pracovní pozice: Mechanik stavebních strojů servis stavebních strojů v rámci JM, k dispozici služební auto. Kontaktní osoba: Koumar Miroslav, tel. 601 560 566.

  • Mechanik měření emisí + technik STK

    Pracovní poměr na dobu neurčitou. Vyučení v oboru autoopravárenství s praxí minimálně 6 roků, nebo maturitní vzdělání v oboru autoopravárenství s praxí minimálně 2 roky. Kontakt: telefonicky - Oujezdský Božetěch ml., Válek Karel na č. 602758852, 606342968, e-mail: stk.oa@tiscali.cz, osobně v dopoledních hodinách AUTOS Kunštát. ...

  • Automechanik

    Vyučení v oboru, praxe, možno i absolvent, ŘP sk. B. Opravy silničních motorových vozidel. Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie. Kontakt telefonicky PO-PÁ 9.00-16.00 hod na č. 737 738 482 - p. Radek Prudil, e-mail: radek.prudil@seznam.cz

Pomůžeme vám s hledáním práce jako automechanik v Blansku. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro automechaniky Blansko je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.