Nabídka práce pro vychovatele v Benešově

5 aktuálních volných míst

 • Vychovatelé

  Pracoviště: Sázava úplné střední odborné. PEDAGOGICKÉ vzdělání. Životopisy zasílejte na : [email protected]

 • Školní asistent/ka

  Plat dle věku a praxe. Požadujeme ukončené studium pro asistenty pedagoga akreditované MŠMT nebo pedagogické vzdělání. První kontakt: e- mailem nebo telefonicky.

 • Vychovatel/ka v domově mládeže

  zkrácený pracovní úvazek NUTNÉ vzdělání v oboru vychovatelství První kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně PO PŘEDCHOZÍ TELEFONICKÉ DOHODĚ

 • Vychovatel/ka do školní družiny

  Zaměstnanecké výhody: příspěvek FKSP, stravování ve školní jídelně. Výše mzdy se odvíjí od vzdělání a délky praxe. První kontakt: telefonicky, e-mailem

 • Pracovníci péče o děti v domácnostech

  První kontakt: e-mailem

Pomůžeme vám s hledáním práce jako vychovatel v Benešově. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro vychovatele Benešov je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Vychovatel Benešov?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Benešově na pozici Vychovatel 5 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 13500 Kč do 31800 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 24344 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Vychovatel Benešov?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :