Nabídka práce číšník, servírka v Benešově

11 aktuálních volných míst

 • Obsluha do Restaurace u Benešova; až 55 000 Kč/měsíc!

  Jsme Oksford – hospoda v Zaječicích, inkubátor na intelektuály a místo setkávání sousedů i přespolních všech generací v jednom. Historie tohoto lokálu i historie, kterou za roky své existence stihl napsat, vydala by na dvě až tři Alexandrijské knihovny, proto ji přeskočíme a půjdeme k věci – HLEDÁME ČÍŠNÍKA/SERVÍRKU, a také kuchaře. Přivítáme lidi ...

 • Číšníci a servírky

  Španělština výhodou První kontakt: telefonicky

 • Číšník a servírka

  Španělština výhodou První kontakt: telefonicky

 • Vrchní číšník/servírka

  Pracoviště: Harmony resort Javorník Zajistit hladkou komunikaci mezi kuchyní a placem, dohlížet na číšníky a další členy obsluhy. Vést kolegy, a přitom jednat týmově. Obsluha zákazníků. Praxe, zkušenosti a perfektní znalost ČJ nutné. Nabízíme:bonusy/prémie, provize z prodeje, stravování. Dlouhodobou spolupráci, možnost přizpůsobení směn,dobré fina ...

 • Číšník/servírka

  Prodej, práce s pokladnou a s tím související zodpovědnost. Příprava nápojů, kávy, limonád, výčep piva apod.. Obsluha hostů, příprava a pomoc při pořádání akcí. Praxe a zkušenosti nutné. Nabízíme: provize z prodeje, stravování Osobní schůzka možná až po předchozí telefonické nebo e-mailové domluvě.

 • Personál pro bar a hospodu - kuchař/ka, číšník/servírka

  Ideální je zkušenost v gastroslužbách. Práce ve vesnické hospodě s letním barem. První kontakt: osobně, telefonicky, e-mailem

 • Číšník/servírka

  První kontakt: telefonicky (PO - PÁ po 12. hodině)

 • Číšník, servírka

  První kontakt: telefonicky (volat odpoledne po 12. hodině) nebo e-mailem ([email protected])

 • Číšník, servírka

  Nástup možný ihned Případené kandidáty zaučíme První kontakt:e-mailem

 • Číšníci a servírky

 • Číšník/servírka

  Požadujeme: minimálně 2 roky praxe v oboru, viz www.d1koliba.cz Nabízíme: ubytování v objektu První kontakt: telefonicky (08:00 - 17:00), e-mailem

Pomůžeme vám s hledáním práce jako číšník, servírka v Benešově. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce číšník, servírka Benešov je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Číšník, Servírka Benešov?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Benešově na pozici Číšník, Servírka 8 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 19700 Kč do 37000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 27738 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 2 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 150 Kč do 150 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Číšník, Servírka Benešov je 150 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Číšník, Servírka Benešov?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :