Aktuální nabídka práce Viktor Herhil

3 aktuálních volných míst

  • Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

    dobrý fyzický stav, výpis z RT, práce o víkendech

  • Obchodní referenti

    Místo pracoviště: - Praha-východ Prvotní kontakt: - tel.: 777 214 008 Upřesňující údaje: - znalost ruského a polského jazyka - spolehlivost, flexibilita - orientace v programech Skiik a Etarget

  • Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

    Místo pracoviště: - Praha-východ Prvotní kontakt: - tel.: 777 214 008 Upřesňující údaje: - dobrý zdravotní stav - fyzicky náročná práce - výpis z RT

Zaměstnání u Viktor Herhil

Zajímá vás práce ve firmě Viktor Herhil? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Viktor Herhil

vznik firmy v ČR: leden 2011 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 10 - 19 zaměstnanců
IČ: 87527928
adresa: Záryby - Martinov 408
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Viktor Herhil

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Viktor Herhil nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 3 volných pracovních míst ve společnosti Viktor Herhil.

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov, Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov, Obchodní referenti.

Všechna volná místa ve společnosti Viktor Herhil na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Viktor Herhil?

Společnost Viktor Herhil aktuálně nabízí 3 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 17300 Kč. Průměrná nabízená mzda v Viktor Herhil je 17300 Kč.