Aktuální nabídka práce Stanislav Záhon

1 aktuálních volných míst

  • Pomocný stavební dělník

    Místo výkonu práce: Strakonická 466/47, 460 08 Liberec 8 a okres Liberec Zakázky firmy i po celé ČR - služební cesty. Náplň práce: pomocné stavební práce. Požadujeme: spolehlivost, manuální zručnost, časovou flexibilitu, zdravotní způsobilost, ochotu, schopnost samostatné práce. Potřebné zaškolení zajistíme. Nástup možný ihned. Hlásit se telefonick ...

Zaměstnání u Stanislav Záhon

Zajímá vás práce ve firmě Stanislav Záhon? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Stanislav Záhon

vznik firmy v ČR: březen 2004 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 1 - 5 zaměstnanců
IČ: 86736558
adresa: Liberec - Liberec VII-Horní Růžodol, Karoliny Světlé 99/37
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Stanislav Záhon

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Stanislav Záhon nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti Stanislav Záhon.

Nejnovější volná pracovní místa jsou: POMOCNÝ STAVEBNÍ DĚLNÍK.

Všechna volná místa ve společnosti Stanislav Záhon na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Stanislav Záhon?

Společnost Stanislav Záhon aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17900 Kč do 17900 Kč. Průměrná nabízená mzda v Stanislav Záhon je 17900 Kč.