Aktuální nabídka práce Miroslav Půbal

2 aktuálních volných míst

Zaměstnání u Miroslav Půbal

Zajímá vás práce ve firmě Miroslav Půbal? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Miroslav Půbal

vznik firmy v ČR: říjen 2003 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 6 - 9 zaměstnanců
IČ: 73492931
adresa: Šumavské Hoštice 113
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Miroslav Půbal

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Miroslav Půbal nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti Miroslav Půbal.

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Nakládání dřeva, Servisní mechanik nákladních automobilů.

Všechna volná místa ve společnosti Miroslav Půbal na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Miroslav Půbal?

Společnost Miroslav Půbal aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17800 Kč do 20000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Miroslav Půbal je 18900 Kč.

Ve firmě Miroslav Půbal můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 220 Kč do 220 Kč za hodinu. Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Miroslav Půbal je 220 Kč/hod.