Aktuální nabídka práce Karlovarský kraj

3 aktuálních volných míst

  • Úředník odboru finančního

    Kontakt: Šarochová Pavla, tel.: 354 222 551, e-mail: [email protected] Bližší informace: http://www.kr-karlovarsky.cz/krajsky-urad/deska/stranky/skryte/volna_mista.aspx 25 dnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění

  • Úředník odboru životního prostředí a zemědělství

    Kontakt. Šarochová Pavla, tel.: 354 222 551, e-mail: [email protected] Bližší informace: http://www.kr-karlovarsky.cz/krajsky-urad/deska/stranky/skryte/volna_mista.aspx 25 dnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění

  • Zahradník/ce

    Kontakt: Hyčková Blanka, e-mail: [email protected] Bližší informace: http://www.kr-karlovarsky.cz/krajsky-urad/deska/stranky/skryte/volna_mista.aspx

Zaměstnání u Karlovarský kraj

Zajímá vás práce ve firmě Karlovarský kraj? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Karlovarský kraj

vznik firmy v ČR: listopad 2000 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 250 - 499 zaměstnanců
IČ: 70891168
adresa: Karlovy Vary - Dvory, Závodní 353/88
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Karlovarský kraj

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Karlovarský kraj nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 3 volných pracovních míst ve společnosti Karlovarský kraj.

Nejnovější volná pracovní místa jsou: úředník odboru finančního, úředník odboru životního prostředí a zemědělství, Zahradník/ce.

Všechna volná místa ve společnosti Karlovarský kraj na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Karlovarský kraj?

Společnost Karlovarský kraj aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 24100 Kč do 26600 Kč. Průměrná nabízená mzda v Karlovarský kraj je 25350 Kč.

Ve firmě Karlovarský kraj můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 125 Kč do 125 Kč za hodinu. Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Karlovarský kraj je 125 Kč/hod.