Aktuální nabídka práce 15. přední hlídka Royal Rangers Mariánské Lázně

2 aktuálních volných míst

  • Zdravotní sestra/bratr do terénní péče

    Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: V případě zájmu pošlete, prosím, emailem svůj životopis a motivační dopis. Adresa pro osobní jednání s uchazeči: Plánská 270, Černošín (schůzky s uchazeči budou domluveny až po zaslání životopisu emailem) "Středisko Víteček" v Černošíně - nestátní zařízení pro pomoc dětem a dospělým se zdravotním postižením a ...

  • Pracovník v sociálních službách

    Středisko sociálních služeb Víteček v Černošíně je nestátní zařízení, které pomáhá dětem a dospělím se zdravotním postižením, jejich rodinám a seniorům. Větší část pracovní náplně probíhá ve všední dny mezi 8 a 16 h, cca 20 %pracovní doby pak zaměstnanec pracuje o víkendech, svátcích, odpoledních nebo nočních směnách. Práce probíhá ve třech sociáln ...

Zaměstnání u 15. přední hlídka Royal Rangers Mariánské Lázně

Zajímá vás práce ve firmě 15. přední hlídka Royal Rangers Mariánské Lázně? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o 15. přední hlídka Royal Rangers Mariánské Lázně

vznik firmy v ČR: září 1998 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 25 - 49 zaměstnanců
IČ: 68782004
adresa: Olbramov - Kořen 60
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s 15. přední hlídka Royal Rangers Mariánské Lázně

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik 15. přední hlídka Royal Rangers Mariánské Lázně nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti 15. přední hlídka Royal Rangers Mariánské Lázně.

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Zdravotní sestra/bratr do terénní péče, Pracovník v sociálních službách.

Všechna volná místa ve společnosti 15. přední hlídka Royal Rangers Mariánské Lázně na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti 15. přední hlídka Royal Rangers Mariánské Lázně?

Společnost 15. přední hlídka Royal Rangers Mariánské Lázně aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 23000 Kč do 33000 Kč. Průměrná nabízená mzda v 15. přední hlídka Royal Rangers Mariánské Lázně je 28000 Kč.