Aktuální nabídka práce Josef Křenek

4 aktuálních volných míst

 
 • Klempíři/pokrývači

  KLEPÍŘI/POKRÝVAČI Místo výkonu: Velké Karlovice a okolí Požadujeme: není nutné vyučení v oboru, praxe výhodou Náplň práce: stavíme roubené a dřevěné stavby na klíč, takže se nejedná o jedotvárnou práci, ale i spoustu jiných prací, které jsou nutné udělat, než se začne pokrývat První kontakt: telefonicky na čísle: 603 446 268 nebo e-mailem na: josef ...

 • Sádrokartonáři

  SÁDROKARTOÁŘI Místo výkonu: Velké Karlovice a okolí Požadujeme: není nutné vyučení v oboru, praxe výhodou, případně zaučíme. První kontakt: telefonicky na čísle: 603 446 268, e-mailem na: [email protected] nebo osobně na pracovišti ov. 6.8.

 • Tesaři *

  Tesaři * Požadujeme: praxi v oboru První kontakt: p. Křenek, tel. č. 603 446 268 ov. 7.5.

 • Tesaři *

  TESAŘI * Zaměstnavatel požaduje: ŘP sk. B První kontakt: telefonicky 603 446 268 nebo e-mailem: [email protected] ov. 7.5.

 

Zaměstnání u Josef Křenek

Zajímá vás práce ve firmě Josef Křenek? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Josef Křenek

vznik firmy v ČR: září 1998 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 6 - 9 zaměstnanců
IČ: 68349904
adresa: Velké Karlovice 1046
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Josef Křenek