Aktuální nabídka práce Domov pro seniory Frýdek-Místek, příspěvková organizace

3 aktuálních volných míst

  • Pracovník/pracovnice v sociálních službách pro volnočasové aktivity

    A11 z:23/9/2022 Práce na dobu určitou - po roce možnost prodloužení pracovní smlouvy. Náplň práce: - vykonává především činnosti zaměřené na podporu klienta k samostatnosti, nácviku dovedností, rozvíjení jeho vlastních schopností při sebe-obsluze a pomoci při naplňování jeho osobních cílů - podporuje při vytváření, prohlubování a upevňování základ ...

  • Všeobecná sestra

    A11 z:29/9/2021 a:26/9/2022 Náplň práce: - poskytování odborné zdravotnické a ošetřovatelské péče uživatelům DS. Požadujeme: - vysokoškolské vzdělání bakalářské nebo vyšší odborné vzdělání nebo úplné střední vzdělání s maturitou v oboru ošetřovatelství dle zákona č. 96/2004 Sb. - empatii ve vztahu k uživatelům služby - znalost práce na PC, - komun ...

  • Pracovník - pracovnice v sociálních službách

    A11 z:16/6/2021 a:26/9/2022 Náplň práce: - přímá obslužná péče, spočívající v nácviku jednoduchých denních činností, pomoci při osobní hygieně a oblékání, manipulaci s přístroji, pomůckami, prádlem, udržování čistoty a osobní hygieny u klientů. Požadujeme: - vzdělání pracovníka v sociálních službách dle § 116 Zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních s ...

Zaměstnání u Domov pro seniory Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Zajímá vás práce ve firmě Domov pro seniory Frýdek-Místek, příspěvková organizace? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Domov pro seniory Frýdek-Místek, příspěvková organizace

vznik firmy v ČR: červenec 1998 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 100 - 199 zaměstnanců
IČ: 68158025
adresa: Frýdek-Místek - Místek, 28. října 2155
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Domov pro seniory Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Domov pro seniory Frýdek-Místek nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 3 volných pracovních míst ve společnosti Domov pro seniory Frýdek-Místek, příspěvková organizace.

Nejnovější volná pracovní místa jsou: PRACOVNÍK - PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH, VŠEOBECNÁ SESTRA, PRACOVNÍK/PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH PRO VOLNOČASOVÉ AKTIVITY.

Všechna volná místa ve společnosti Domov pro seniory Frýdek-Místek, příspěvková organizace na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Domov pro seniory Frýdek-Místek?

Společnost Domov pro seniory Frýdek-Místek aktuálně nabízí 3 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 21080 Kč do 41780 Kč. Průměrná nabízená mzda v Domov pro seniory Frýdek-Místek je 27633 Kč.