Aktuální nabídka práce Marcel Pecka

4 aktuálních volných míst

 • Brusiči, leštiči a osřiči nástrojů a kovů

  CIZ Náplň práce: výběr brusných kotoučů a jejich montáž do strojů podle specifikací, broušení a leštění kovů. Pracovní doba od 7.00 do 15.30 hod. První kontakt: Mgr. Alexandra Pecková: [email protected] tel. 774 701 138 NECHODIT OSOBNĚ - DOMLUVIT SCHŮZKU.

 • Betonáři, železobetonáři

  CIZ Náplň práce: přípravné práce, příprava forem pro lití betonu, dokončování a vyhlazování povrchů betonových konstrukcí. Požadujeme: dobrý zdravotní stav. Dopravu z Milevska na pracoviště zajistíme. První kontakt: Mgr. Alexandra Pecková: [email protected]

 • Dělníci v oblasti výstavby budov

  CIZ Náplň práce: přípravné práce na staveništi, manipulace se stavebním materiálem, vyklízení stavební sutě, výkopové práce a další pomocné práce. Požadujeme: dobrý zdravotní stav. První kontakt: Mgr. Alexandra Pecková: [email protected]

 • Betonáři, železobetonáři

  CIZ Náplň práce: přípravné práce, příprava forem pro lití betonu, dokončování a vyhlazování povrchů betonových konstrukcí. Požadujeme: dobrý zdravotní stav. První kontakt: Mgr. Alexandra Pecková: [email protected]

Zaměstnání u Marcel Pecka

Zajímá vás práce ve firmě Marcel Pecka? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Marcel Pecka

vznik firmy v ČR: červen 1998 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 1 - 5 zaměstnanců
IČ: 67175261
adresa: Milevsko, Kostelecká 605
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Marcel Pecka

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Marcel Pecka nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 4 volných pracovních míst ve společnosti Marcel Pecka.

Nejnovější volná pracovní místa jsou: BETONÁŘI, ŽELEZOBETONÁŘI, DĚLNÍCI V OBLASTI VÝSTAVBY BUDOV, BETONÁŘI, ŽELEZOBETONÁŘI, BRUSIČI, LEŠTIČI A OSŘIČI NÁSTROJŮ A KOVŮ.

Všechna volná místa ve společnosti Marcel Pecka na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Marcel Pecka?

Společnost Marcel Pecka aktuálně nabízí 4 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 18300 Kč do 22400 Kč. Průměrná nabízená mzda v Marcel Pecka je 19325 Kč.