Aktuální nabídka práce Aleš Procházka

2 aktuálních volných míst

  • Řidič/ka NA

    Jedná se o rozvoz zboží po Pardubicích a okolí NA Mercedes Atego. Nájezd od 50 do 150 km/den. Začátek a konec v Černé za Bory. Pracovní doba pondělí - pátek (cca od 7.00 do 15.00 hod.), víkendy volné. Možnost parkovat doma, firemní telefon, další výhody První kontakt e-mailem nebo telefonicky

  • Řidič/ka sk. C

    Místo výkonu práce: Lichnická 378, Třemošnice NÁPLŇ PRÁCE: Denní nájezd cca 400 km. Ráno nakládka v Praze, poté rozvoz po Středních Čechách nebo Vysočině, popř. Východních Čechách (počet vykládek 5-10 denně), možnost parkovat doma, nejlépe bydliště Praha, Benešov, Kolín, Kutná Hora, Chrudim, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov a okolí POŽADAVKY: ŘP ...

Zaměstnání u Aleš Procházka

Zajímá vás práce ve firmě Aleš Procházka? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Aleš Procházka

vznik firmy v ČR: září 1997 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 1 - 5 zaměstnanců
IČ: 66805881
adresa: Třemošnice, Lichnická 378
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Aleš Procházka

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Aleš Procházka nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti Aleš Procházka.

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Řidič/ka NA, Řidič/ka sk. C.

Všechna volná místa ve společnosti Aleš Procházka na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Aleš Procházka?

Společnost Aleš Procházka aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 35000 Kč do 50000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Aleš Procházka je 40000 Kč.