Aktuální nabídka práce Ing. Josef Kučera

1 aktuálních volných míst

  • Topič - údržbář

    obsluha automatických kotlů na tuhá paliva, drobné opravy kotlů, udržování čistoty v prostorách kotelny, údržba zeleně a komunikací, drobné opravy, údržba budov, možnost též kratšího úvazku nebo Dohody o provedení práce, samostatnost, manuální zručnost. flexibilita, ŘP "B", kontakt e-mailem

Zaměstnání u Ing. Josef Kučera

Zajímá vás práce ve firmě Ing. Josef Kučera? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Ing. Josef Kučera

vznik firmy v ČR: srpen 1997 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 1 - 5 zaměstnanců
IČ: 65322843
adresa: Uherský Brod, U Korečnice 2518
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Ing. Josef Kučera

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Ing. Josef Kučera nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti Ing. Josef Kučera.

Nejnovější volná pracovní místa jsou: topič - údržbář.

Všechna volná místa ve společnosti Ing. Josef Kučera na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Ing. Josef Kučera?

Společnost Ing. Josef Kučera aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 24500 Kč do 25500 Kč. Průměrná nabízená mzda v Ing. Josef Kučera je 25000 Kč.