Aktuální nabídka práce ARCA trade s.r.o.

2 aktuálních volných míst

  • Pomocná dělnice / pomocný dělník v textilní výrobě

    Pracovní poměr na dobu neurčitou na pozici pomocná dělnice/pomocný dělník v textilní výrobě. Zaměstnavatel nabízí: možnost zajištění ubytování. Kontakt: Monika Šubertová, tel.: 777 737 124, e-mail.: [email protected] (pro zaslání životopisu). Místo výkonu práce: Náchod, Vysokov 199

  • Modelář / modelářka technické konfekce

    Pracovní poměr na dobu neurčitou. Náplň práce: práce s počítačovým programem AccuMark (digitalizace střihů). Kontakt: paní Šubertová Monika, tel.: 777 737 122, e-mail: [email protected] Místo výkonu práce: Vysokov 199, 547 01 Náchod.

Zaměstnání u ARCA trade s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě ARCA trade s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o ARCA trade s.r.o.

vznik firmy v ČR: březen 1996 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 1 - 5 zaměstnanců
IČ: 64792196
adresa: Podbřezí - Lhota Netřeba 65
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s ARCA trade s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik ARCA trade nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti ARCA trade s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: POMOCNÁ DĚLNICE / POMOCNÝ DĚLNÍK V TEXTILNÍ VÝROBĚ, MODELÁŘ / MODELÁŘKA TECHNICKÉ KONFEKCE.

Všechna volná místa ve společnosti ARCA trade s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti ARCA trade?

Společnost ARCA trade aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17000 Kč do 20500 Kč. Průměrná nabízená mzda v ARCA trade je 19225 Kč.