Aktuální nabídka práce Agrokomplex Šumava s.r.o.

2 aktuálních volných míst

  • Účetní

    min. SŠ vzdělání ekonomického směru, znalost účetní a daňové legislativy, uživatelská znalost MS Office (Word, Excel), pečlivost, komunikativnost, flexibilita Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou. Zam. výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu Kontaktní osoba: Jana Mertlíková, tel. ...

  • Pomocné práce v zemědělství, lesnictví a myslivosti - letní brigáda

    Místo výkonu práce - pracoviště zaměstnavatele v okrese Prachatice Svoz na pracoviště zaměstnavatel zajišťuje z Prachatic od sídla společnosti v Pivovarské ulici Odměna od 120Kč / hod Kontaktní osoba: Bc. Roland Kralik, tel.720 046 486, e-mail: [email protected]

Zaměstnání u Agrokomplex Šumava s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Agrokomplex Šumava s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Agrokomplex Šumava s.r.o.

vznik firmy v ČR: únor 1996 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 25 - 49 zaměstnanců
IČ: 63910390
adresa: Prachatice - Prachatice II, Pivovarská 197
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Agrokomplex Šumava s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Agrokomplex Šumava nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti Agrokomplex Šumava s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: účetní, Pomocné práce v zemědělství, lesnictví a myslivosti - letní brigáda.

Všechna volná místa ve společnosti Agrokomplex Šumava s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Agrokomplex Šumava?

Společnost Agrokomplex Šumava aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 25000 Kč do 30000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Agrokomplex Šumava je 27500 Kč.

Ve firmě Agrokomplex Šumava můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 120 Kč do 120 Kč za hodinu. Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Agrokomplex Šumava je 120 Kč/hod.