Aktuální nabídka práce Základní škola Fr. Plamínkové s rozšířenou výukou jazyků Praha 7, Františka Křížka 2

2 aktuálních volných míst

  • Personální referenti

    Andrle Jaroslav, e-mail: [email protected] Fond FKSP, výhodné stravování ve školní jídelně

  • Psychologové

    TRLICOVÁ Hana, e-mail: [email protected] Požadujeme splnění kvalifikačních předpokladů - VŠ vzdělání v akreditovaném magisterském studijním programu psychologie. Zájemci se mohou hlásit zasláním CV na [email protected]

Zaměstnání u Základní škola Fr. Plamínkové s rozšířenou výukou jazyků Praha 7, Františka Křížka 2

Zajímá vás práce ve firmě Základní škola Fr. Plamínkové s rozšířenou výukou jazyků Praha 7, Františka Křížka 2? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Základní škola Fr. Plamínkové s rozšířenou výukou jazyků Praha 7, Františka Křížka 2

vznik firmy v ČR: únor 1996 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 50 - 99 zaměstnanců
IČ: 62930958
adresa: Praha - Holešovice, Františka Křížka 490/2
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Základní škola Fr. Plamínkové s rozšířenou výukou jazyků Praha 7, Františka Křížka 2

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Základní škola Fr. Plamínkové s rozšířenou výukou jazyků Praha 7, Františka Křížka 2 nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti Základní škola Fr. Plamínkové s rozšířenou výukou jazyků Praha 7, Františka Křížka 2.

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Personální referenti, Psychologové.

Všechna volná místa ve společnosti Základní škola Fr. Plamínkové s rozšířenou výukou jazyků Praha 7, Františka Křížka 2 na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Základní škola Fr. Plamínkové s rozšířenou výukou jazyků Praha 7, Františka Křížka 2?

Společnost Základní škola Fr. Plamínkové s rozšířenou výukou jazyků Praha 7, Františka Křížka 2 aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 20130 Kč do 31112 Kč. Průměrná nabízená mzda v Základní škola Fr. Plamínkové s rozšířenou výukou jazyků Praha 7, Františka Křížka 2 je 26158 Kč.