Aktuální nabídka práce COMPAG CZ s.r.o.

1 aktuálních volných míst

  • Elektrikář

    Požadujeme: - Výuční list elektrikář - vhodné i pro absolventy - Řidičský průkaz sk. B (skupina C výhodou) - Zodpovědnost, pečlivost, schopnost samostatné práce, vysoké pracovní nasazení - Osvědčení odborné způsobilosti v elektrotechnice dle §14 vyhlášky ČÚBP a ČBÚ č.50/1978 Sb. § 6 pro samostatnou činnost, § 8/1 řízení činnosti prováděné dodavatel ...

Zaměstnání u COMPAG CZ s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě COMPAG CZ s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o COMPAG CZ s.r.o.

vznik firmy v ČR: prosinec 1994 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 25 - 49 zaměstnanců
IČ: 62241630
adresa: Mimoň - Mimoň IV, V Lukách 95
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s COMPAG CZ s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik COMPAG CZ nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti COMPAG CZ s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Elektrikář.

Všechna volná místa ve společnosti COMPAG CZ s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti COMPAG CZ?

Společnost COMPAG CZ aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 35000 Kč do 35000 Kč. Průměrná nabízená mzda v COMPAG CZ je 35000 Kč.