Aktuální nabídka práce TRANSCO Bohemia, s.r.o.

2 aktuálních volných míst

  • Pomocný skladník

    Místo počátku výkonu práce: Děčín Hledáme pomocného skladníka, výhodou je znalost ruského jazyka (komunikace s rusky hovořícími pracovníky). Nutná fyzická zdatnost, manipulace s břemeny kolem 20 kg. Pracovní doba 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00. Kontakt: Milan Houštěcký, tel. 602 593 425, e-mail: [email protected] ...

  • Řidič mezinárodní dopravy

    Místo počátku výkonu práce: Děčín Hledáme řidiče pro realizaci mezinárodních přeprav na plachtový návěs 13,6m, 24t. Nejčastější zavážené regiony - D, CH, A, NL, B. Začátek i konec jízd v Děčíně. Práce pouze v pracovní dny, všechny víkendy volné. Jistota stabilní a dlouhodobé práce. Výborné platové ohodnocení. Požadujeme platné profesní osvědčení ...

Zaměstnání u TRANSCO Bohemia, s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě TRANSCO Bohemia, s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o TRANSCO Bohemia, s.r.o.

vznik firmy v ČR: říjen 1994 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 25 - 49 zaměstnanců
IČ: 61537357
adresa: Děčín - Děčín II-Nové Město, Benešovská 1438
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s TRANSCO Bohemia, s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik TRANSCO Bohemia nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti TRANSCO Bohemia, s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Pomocný skladník, Řidič mezinárodní dopravy.

Všechna volná místa ve společnosti TRANSCO Bohemia, s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti TRANSCO Bohemia?

Společnost TRANSCO Bohemia aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 20000 Kč do 25000 Kč. Průměrná nabízená mzda v TRANSCO Bohemia je 22500 Kč.