Aktuální nabídka práce HECHT MOTORS s.r.o.

3 aktuálních volných míst

  • Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

    Upřesňující údaje: Náplň práce: Příjem, kontrola, uskladnění a expedice výrobků. Práce se čtecím zařízením. Evidence výrobků v PC. Počítání a inventury. Obsluha manipulační techniky Poskytování zpětné vazby nadřízenym.

  • Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

    Upřesňující údaje: Náplň práce: " Příjem, kontrola, uskladnění a expedice výrobků " Práce se čtecím zařízením " Evidence výrobků v PC " Počítání a inventury " Obsluha manipulační techniky " Poskytování zpětné vazby nadřízeným.

  • Servisní technik

    Místo výkonu práce: - U Mototechny 131, Tehovec Prvotní kontakt: - tel.: 778 795 846 - e-mail: [email protected] Upřesňující údaje: Co bude Vaší prací a odpovědností? " Opravy a servisní údržba strojů a zařízení " Evidence a zpracovávání související administrativy " Zodpovědnost za dodržování interních předpisů Co k tomu budete potřebovat? " Vzděl ...

Zaměstnání u HECHT MOTORS s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě HECHT MOTORS s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o HECHT MOTORS s.r.o.

vznik firmy v ČR: duben 1994 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 500 - 999 zaměstnanců
IČ: 61461661
adresa: Praha - Braník, Za mlýnem 1562/25
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s HECHT MOTORS s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik HECHT MOTORS nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 3 volných pracovních míst ve společnosti HECHT MOTORS s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Servisní technik.

Všechna volná místa ve společnosti HECHT MOTORS s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti HECHT MOTORS?

Společnost HECHT MOTORS aktuálně nabízí 3 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 25000 Kč do 32000 Kč. Průměrná nabízená mzda v HECHT MOTORS je 27500 Kč.