Aktuální nabídka práce KeyTec České Budějovice s.r.o.

6 aktuálních volných míst

 • Dpp - obsluha strojů

  Vhodné pro studenty škol. V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky.

 • Seřizovač

  Požadujeme: vyučen v oboru nebo ve strojírenském zaměření, praxe podmínkou Nabízíme: 13. a 14. plat, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, věrnostní bohus, dotované stravování.

 • Zámečník - údržbář

  Požadujeme: vyučen v oboru, svařování a praxe výhodou, nástup dohodou. Nabízíme: 13. a 14. plat, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, věrnostní bohus, dotované stravování.

 • Inženýr kvality

  Požadavky: vzdělání ÚSO s maturitou/VŠ technického zaměření, znalost práce s technickými výkresy podmínkou, práce na PC, pokročilá znalost AJ, znalost norem ISO 9001 a 14001 výhodou, spolehlivost, samostatnost Náplň práce: řešení reklamací, komunikace se zákazníky, schvalování dílů do sériové výroby, účast na interních a externích auditech Nabízím ...

 • Kontrolor kvality

  Požadavky: znalost práce na PC, práce s technickými výkresy podmínkou, zkušenosti s měřením a kontrolou strojírenských součástí výhodou, spolehlivost, pečlivost Nabízíme: 13. a 14. plat, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, věrnostní bonus, dotované stravování

 • Nástrojař

  vyučen v oboru nebo SŠ strojírenského nebo technického zaměření, praxe v oboru, nástup možný ihned, mzda dohodou, životopisy na e-mail práce na soustruhu vítána Nabízíme: 13. a 14. plat, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, věrnostní bohus, dotované stravování

Zaměstnání u KeyTec České Budějovice s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě KeyTec České Budějovice s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o KeyTec České Budějovice s.r.o.

vznik firmy v ČR: červen 1994 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 250 - 499 zaměstnanců
IČ: 60875895
adresa: České Budějovice - České Budějovice 6, Novohradská 1764
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s KeyTec České Budějovice s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik KeyTec České Budějovice nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 6 volných pracovních míst ve společnosti KeyTec České Budějovice s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: NÁSTROJAŘ, KONTROLOR KVALITY, INŽENÝR KVALITY, ZÁMEČNÍK - ÚDRŽBÁŘ, SEŘIZOVAČ a dalších 1 nabídek práce.

Všechna volná místa ve společnosti KeyTec České Budějovice s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti KeyTec České Budějovice?

Společnost KeyTec České Budějovice aktuálně nabízí 5 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 31000 Kč do 35000 Kč. Průměrná nabízená mzda v KeyTec České Budějovice je 33200 Kč.

Ve firmě KeyTec České Budějovice můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 150 Kč do 150 Kč za hodinu. Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v KeyTec České Budějovice je 150 Kč/hod.