Aktuální nabídka práce Domov ve Zboží, příspěvková organizace

3 aktuálních volných míst

  • Všeobecná sestra

    Hlavní pracovní náplní je péče o klienty s mentálním postižením. Příprava léků atp. Požadujeme bezúhonnost a zdravotní způsobilost. První kontakt e-mailem, nebo telefonicky.

  • Všeobecná sestra

    Hlavní pracovní náplní je péče o klienty s mentálním postižením. Příprava léků atp. Požadujeme bezúhonnost a zdravotní způsobilost. Odměňování dle nařízení vlády č. 531/2021 Sb. - podle dosažené praxe. Po zapracování osobní ohodnocení. Možnost prodloužení PPV. První kontakt e-mailem, nebo telefonicky.

  • Pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče

    - výhodou vzdělání v oboru dle zákona o sociálních službách nebo akreditovaný rekvalifikační kurz na pracovníka v sociálních službách - práce s klienty s mentálním postižením - přímá obslužná péče v domově pro osoby se zdravotním postižením Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

Zaměstnání u Domov ve Zboží, příspěvková organizace

Zajímá vás práce ve firmě Domov ve Zboží, příspěvková organizace? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Domov ve Zboží, příspěvková organizace

vznik firmy v ČR: říjen 2003 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 50 - 99 zaměstnanců
IČ: 60128097
adresa: Habry - Zboží 1
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Domov ve Zboží, příspěvková organizace

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Domov ve Zboží nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 3 volných pracovních míst ve společnosti Domov ve Zboží, příspěvková organizace.

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Všeobecná sestra, Všeobecná sestra, pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče.

Všechna volná místa ve společnosti Domov ve Zboží, příspěvková organizace na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Domov ve Zboží?

Společnost Domov ve Zboží aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 15110 Kč do 21830 Kč. Průměrná nabízená mzda v Domov ve Zboží je 18470 Kč.

Ve firmě Domov ve Zboží můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 2 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 175 Kč do 270 Kč za hodinu. Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Domov ve Zboží je 223 Kč/hod.