Aktuální nabídka práce Liberecké strojírny s.r.o.

7 aktuálních volných míst

 • Projektový a obchodní konzultant

  Tvorba vizualizací, příprava nabídek, příprava předávací dokumentace VŠ nebo SŠ strojní, vhodné i pro čerstvé absolventy Základní znalost Inventor a AutoCad, znalost AJ slovem a písmem Zaslat životopis e-mailem nebo se hlásit telefonicky

 • Dispečer/ka výroby

  Požadavky: SŠ strojní, znalost práce na PC. Vhodné i pro absolventy Zaslat životopis e-mailem, popř. se hlásit telefonicky

 • Strojní zámečník - montér

  Požadavky: ŘP sk. B, základní zkoušky na sváření, znalost čtení výkresové dokumentace Montáže po ČR i v zahraničí Zaslat životopis e-mailem, popř. se hlásit telefonicky.

 • Svářeč - zámečník

  Požadavky: základní nebo státní zkoušky na sváření CO2, znalost čtení výkresové dokumentace, svářet nerez - metoda TIG, praxe nutná. Zaslat životopis e-mailem, popř. se hlásit telefonicky.

 • Soustružník

  Požadavky: vyučení a praxe, znalost čtení výkresové dokumentace. Mzda dle délky praxe Zaslat životopis e-mailem, popř. se hlásit telefonicky.

 • Soustružník cnc

  Požadavky: vyučení a praxe, znalost čtení výkresové dokumentace, znalost programování CNC. Zaslat životopis e-mailem, popř. se hlásit telefonicky.

 • FRÉZAŘ CNC (5osé frézovací centrum)

  Požadavky: vyučení a praxe, znalost čtení výkresové dokumentace, znalost programování CNC. Zaslat životopis e-mailem, popř. se hlásit telefonicky.

Zaměstnání u Liberecké strojírny s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Liberecké strojírny s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Liberecké strojírny s.r.o.

vznik firmy v ČR: leden 1994 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 50 - 99 zaměstnanců
IČ: 49901427
adresa: Liberec - Liberec X-Františkov, Švermova 111/14
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Liberecké strojírny s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Liberecké strojírny nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 7 volných pracovních míst ve společnosti Liberecké strojírny s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: FRÉZAŘ CNC (5osé frézovací centrum), SOUSTRUŽNÍK CNC, SOUSTRUŽNÍK, SVÁŘEČ - ZÁMEČNÍK, STROJNÍ ZÁMEČNÍK - MONTÉR a dalších 2 nabídek práce.

Všechna volná místa ve společnosti Liberecké strojírny s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Liberecké strojírny?

Společnost Liberecké strojírny aktuálně nabízí 6 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 25000 Kč do 40000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Liberecké strojírny je 32917 Kč.

Ve firmě Liberecké strojírny můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 160 Kč do 220 Kč za hodinu. Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Liberecké strojírny je 190 Kč/hod.