Aktuální nabídka práce MEDITERRA s.r.o.

5 aktuálních volných míst

 • Praktické sestry

  kontakt : tel.: 251 116 653, e-mail: [email protected] Bez zaslaného životopisu nelze reagovat na inzerát Upřesňující informace: Požadujeme: odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb., praxe na obdobném lůžkovém oddělení velkou výhodou, spolehlivost, pracovitost Nabízíme: možnost cenově zvýhodněného ubytování, 5 týdnů dovolené, možnos ...

 • Všeobecné sestry

  kontakt : tel.: 251 116 653, e-mail: [email protected] Bez zaslaného životopisu nelze reagovat na inzerát Upřesňující informace: Požadujeme: odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb.

 • Ostatní pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení

  Kontakt: email: tel.: 251 116 653, e-mail: [email protected] Bez zaslaného životopisu nelze reagovat na inzerát Zaměst.výhody: datované stravování

 • Sanitáři

  Kontakt: tel.: 251 116 653, e-mail: [email protected] Bez zaslaného životopisu nelze reagovat na inzerát Požadujeme: výhodou je kurz sanitáře/ošetřovatele nebo chuť si vzdělání doplnit, zkušenosti s prací na lůžkových odděleních, spolehlivost, pracovitost Dotované stravování, karta Multisport, výuka anglického jazyka, cenově zvýhodněné ...

 • Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních

  kontakt : tel.: 251 116 653, e-mail: [email protected] Bez zaslaného životopisu nelze reagovat na inzerát

Zaměstnání u MEDITERRA s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě MEDITERRA s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o MEDITERRA s.r.o.

vznik firmy v ČR: listopad 1993 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 500 - 999 zaměstnanců
IČ: 49686356
adresa: Praha - Smíchov, U Malvazinky 177/7
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s MEDITERRA s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik MEDITERRA nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 5 volných pracovních míst ve společnosti MEDITERRA s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: všeobecné sestry, Praktické sestry, Ostatní pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení, Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních, Sanitáři.

Všechna volná místa ve společnosti MEDITERRA s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti MEDITERRA?

Společnost MEDITERRA aktuálně nabízí 5 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17000 Kč do 25000 Kč. Průměrná nabízená mzda v MEDITERRA je 19800 Kč.