Aktuální nabídka práce Milan Smrčka

2 aktuálních volných míst

  • Řidič/ka MKD

    Praxe výhodou. Karta řidiče. Mzdové podmínky budou upřesněny při osobním jednání. Kontakt: osobně na pracovišti PO-PÁ 8-16.00, telefonicky, e-mailem.

  • Řidič/ka "C, E"

    Osobní kontakt; Karta řidiče. Jezdí se ČR i EU (Německo, Francie, Nizozemí). Pravidelné turnusy. Kontakt: osobně na pracovišti PO-PÁ 8-16.00, telefonicky, e-mailem.

Zaměstnání u Milan Smrčka

Zajímá vás práce ve firmě Milan Smrčka? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Milan Smrčka

vznik firmy v ČR: březen 1992 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 10 - 19 zaměstnanců
IČ: 49598121
adresa: Hrabová 183
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Milan Smrčka

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Milan Smrčka nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti Milan Smrčka.

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Řidič/ka "C, E", Řidič/ka MKD.

Všechna volná místa ve společnosti Milan Smrčka na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Milan Smrčka?

Společnost Milan Smrčka aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 40000 Kč do 45000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Milan Smrčka je 42750 Kč.