Aktuální nabídka práce FORMAT s.r.o.

2 aktuálních volných míst

  • Technolog/ka vstřikování plastů

    pracoviště Bystřice pod Hostýnem - Náplň práce: udržování stabilního chodu strojového parku v provozu lisovna plastů, řízení údržby vstřikovacích forem, testování nových forem, příprava postupů zavádění nových výrobků do výrobního procesu, dohled nad technologickou kázní apod. - Požadavky: pokročilé znalosti technologie vstřikování plastů - PD pon ...

  • Mechanik strojů a zařízení

    pracoviště Bystřice pod Hostýnem - Náplň práce: Seřizování/opravy/údržba strojů a zařízení - Požadavky: vyučení v technickém oboru výhodou, zkušenost z oboru výhodou - PD pondělí - pátek, doba určitá 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou - Benefity: příspěvek na stravování - měsíční stravenkový paušál - Kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 15 ...

Zaměstnání u FORMAT s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě FORMAT s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o FORMAT s.r.o.

vznik firmy v ČR: září 1993 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 25 - 49 zaměstnanců
IČ: 49447971
adresa: Bystřice pod Hostýnem - Rychlov, Přerovská 95
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s FORMAT s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik FORMAT nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti FORMAT s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Mechanik strojů a zařízení, Technolog/ka vstřikování plastů.

Všechna volná místa ve společnosti FORMAT s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti FORMAT?

Společnost FORMAT aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 25000 Kč do 40000 Kč. Průměrná nabízená mzda v FORMAT je 31250 Kč.