Aktuální nabídka práce Vinohradnická společnost spol.s r.o.

2 aktuálních volných míst

  • Pracovnice/pracovník vinice

    manuální práce ve vinici (katastr Ořechov, Vážany, Polešovice, Újezdec), doprava z obcí Ořechov, Vážany, Polešovice zajištěna, 25 dní dovolené, stravenky, příspěvek na životní pojištění

  • Traktorista

    Traktorové a manuální práce ve vinici. Výkon práce také v katastru obcí Ořechov, Vážany, Polešovice, Újezdec u Osvětiman, doprava na místo výkonu práce zajištěna, volné víkendy, dovolená ve výši 25 dní, příspěvek na stravenky a na životní pojištění.

Zaměstnání u Vinohradnická společnost spol.s r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Vinohradnická společnost spol.s r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Vinohradnická společnost spol.s r.o.

vznik firmy v ČR: srpen 1993 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 25 - 49 zaměstnanců
IČ: 49437232
adresa: Vážany 171
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Vinohradnická společnost spol.s r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Vinohradnická společnost spol.s r.o. nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti Vinohradnická společnost spol.s r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: traktorista, pracovnice/pracovník vinice.

Všechna volná místa ve společnosti Vinohradnická společnost spol.s r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Vinohradnická společnost spol.s r.o.?

Společnost Vinohradnická společnost spol.s r.o. aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 23000 Kč do 28000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Vinohradnická společnost spol.s r.o. je 25500 Kč.