Aktuální nabídka práce VSP DATA a.s.

3 aktuálních volných míst

 
  • Referent/ka- celní deklarace

    Požadujeme - znalost práce s PC, zkušenosti s celní agendou, základní znalost AJ výhodou. Nabízíme - 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování a další benefity dle dosažených výsledků. Kontakt telefonicky, e-mailem.

  • Technik pro opravy TV

    Požadujeme manuální zručnost, flexibilitu a samostatnost. Nabízíme 5 týdnů dovolené , příspěvek na stravování , jazykový kurz v rámci firmy , příspěvek k penzijnímu připojištění a další benefity a prémie podle dosažených pracovních výsledků. Kontakt telefonicky, e-mailem.

  • Operátor - montážní pracovník

    OZP s maximálně 2.stupněm invalidity. Požadujeme manuální zručnost - montáž/demontáž počitačových tiskáren, vhodné zejména pro ženy. 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, jazykový kurz v rámci firmy, příspěvek k penzijnímu připojištění a další benefity podle dosažených pracovních výsledků. Kontakt e-mailem, telefonicky. ...

 

Zaměstnání u VSP DATA a.s.

Zajímá vás práce ve firmě VSP DATA a.s.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o VSP DATA a.s.

vznik firmy v ČR: září 1993 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 250 - 499 zaměstnanců
IČ: 49241575
www stránky: http://www.vspdata.cz
adresa: Tábor, Údolní 2188/14
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s VSP DATA a.s.