Aktuální nabídka práce Plaschka, spol. s r.o.

2 aktuálních volných míst

  • Obsluha CNC strojů

    Obsluha CNC strojů - nástup možný ihned, pracovní poměr na dobu neurčitou, hrubá mzda od 22.600,- - 24.000,- Kč, pololetní prémie do výše poloviny mzdy, měsíční odměny, příplatek za odpolední směnu, 1 týden dovolené navíc, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, možnost stravování ve firmě, příspěvek na dojíždění, příspěvek na penzijní připojištění ...

  • Seřizovač

    Seřizovač - požadujeme spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, vítána praxe v oboru strojírenství, práce na PC a čtení výkresů, pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup možný ihned, hrubá mzda od 150,- Kč/hod., vhodné pro OZZ. Nabízíme pololetní prémie, odměny, 1 týden dovolené navíc, stravování ve firmě, příspěvek na penzijní spoření, příspěvek na ...

Zaměstnání u Plaschka, spol. s r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Plaschka, spol. s r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Plaschka, spol. s r.o.

vznik firmy v ČR: duben 1993 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 50 - 99 zaměstnanců
IČ: 48361895
adresa: Hořice na Šumavě 147
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Plaschka, spol. s r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Plaschka nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti Plaschka, spol. s r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Seřizovač, Obsluha CNC strojů.

Všechna volná místa ve společnosti Plaschka, spol. s r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Plaschka?

Společnost Plaschka aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 22600 Kč do 24000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Plaschka je 23300 Kč.

Ve firmě Plaschka můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 150 Kč do 150 Kč za hodinu. Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Plaschka je 150 Kč/hod.