Aktuální nabídka práce Základní škola Eduarda Nápravníka Býšť, okres Pardubice

1 aktuálních volných míst

  • Učitel/ka 2. stupně ZŠ - aprobace fyzika-informatika-matematika

    Požadavky: odborná kvalifikace v souladu se zákonem č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících v platném znění Nabízíme: - přátelský kolektiv a prostředí - nepřeplněné kolektivy dětí ve třídách - jistotu stabilního zaměstnání - podpora ze strany vedení i uvádějícího učitele po celý rok Pracovní poměr na dobu určitou (školní rok 2023/2024) s mo ...

Zaměstnání u Základní škola Eduarda Nápravníka Býšť, okres Pardubice

Zajímá vás práce ve firmě Základní škola Eduarda Nápravníka Býšť, okres Pardubice? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Základní škola Eduarda Nápravníka Býšť, okres Pardubice

vznik firmy v ČR: leden 2003 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 25 - 49 zaměstnanců
IČ: 48160881
adresa: Býšť 72
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Základní škola Eduarda Nápravníka Býšť, okres Pardubice

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Základní škola Eduarda Nápravníka Býšť, okres Pardubice nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti Základní škola Eduarda Nápravníka Býšť, okres Pardubice.

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Učitel/ka 2. stupně ZŠ - aprobace fyzika-informatika-matematika.

Všechna volná místa ve společnosti Základní škola Eduarda Nápravníka Býšť, okres Pardubice na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Základní škola Eduarda Nápravníka Býšť, okres Pardubice?

Společnost Základní škola Eduarda Nápravníka Býšť, okres Pardubice aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 32820 Kč do 42780 Kč. Průměrná nabízená mzda v Základní škola Eduarda Nápravníka Býšť, okres Pardubice je 37800 Kč.