Aktuální nabídka práce ELMO - SA spol. s r. o.

3 aktuálních volných míst

  • Elektromontér

    Požadavky: vyhláška 50/78 Sb., znalost práce v oboru silnoproud, ŘP sk. B. Pevná pracovní doba: 7:00 - 15:30 hod., firemní benefity. Kontakt možný POUZE e-mailem.

  • Administrativní pracovník/pracovnice, skladové hospodářství elektro, příprava podkladů pro projekty

    Podmínka - orientace v oboru elektro, znalost práce na PC Pevná pracovní doba: 7:00 - 15:30 hod. Kontakt možný POUZE e-mailem.

  • Elektromontér - hromosvodář

    Požadavky: vyhláška 50/78 Sb., znalost práce v oboru silnoproud, ŘP sk. B. Možnost zaučení. Pevná pracovní doba: 7:00 - 15:30 hod, firemní benefity. Kontakt možný POUZE e-mailem.

Zaměstnání u ELMO - SA spol. s r. o.

Zajímá vás práce ve firmě ELMO - SA spol. s r. o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o ELMO - SA spol. s r. o.

vznik firmy v ČR: duben 1993 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 20 - 24 zaměstnanci
IČ: 47977001
adresa: Olomouc - Pavlovičky, Pavlovická 29/25
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s ELMO - SA spol. s r. o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik ELMO - SA spol. nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 3 volných pracovních míst ve společnosti ELMO - SA spol. s r. o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Elektromontér - hromosvodář, Administrativní pracovník/pracovnice, skladové hospodářství elektro, příprava podkladů pro projekty, Elektromontér.

Všechna volná místa ve společnosti ELMO - SA spol. s r. o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti ELMO - SA spol.?

Společnost ELMO - SA spol. aktuálně nabízí 3 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 28000 Kč do 35000 Kč. Průměrná nabízená mzda v ELMO - SA spol. je 32667 Kč.