Aktuální nabídka práce AUTOKOM, spol. s r.o.

5 aktuálních volných míst

 • Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

  Nástup dle dohody Požadavky: řidičský průkaz sk. C (E výhodou) + profesní průkaz , bezúhonnost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost a profesionální přístup, ochotu učit se novým věcem Náplň práce: Rozvoz výrobků po ČR a SR cca 2 dny v týdnu, 3 dny práce ve skladu (7,00-15,30), popř. čerpání náhradního volna za pracovní cesty, vykládka a nakládk ...

 • Dělníci ve skladu

  Požadavky: řidičský průkaz sk. B, bezúhonnost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost a profesionální přístup, ochota učit se novým věcem Náplň práce: výdej ze skladu, pomocné práce na servise motorových vozidel (6,00-14,30) Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, finanční bonusy, zázemí stabilní společnosti. ...

 • Emisní technici servisu nákladních vozidel

  Požadavky: řidičský průkaz sk. C, vyučení v oboru, proškolení a znalost problematiky výhodou, bezúhonnost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost a profesionální přístup, ochota učit se novým věcem Náplň práce: měření emisí (6,00-14,30) Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, finanční bonusy, zázemí stabilní společnosti. ...

 • Opraváři autoagregátů a hydraulických zvedáků

  Požadavky: bezúhonnost, spolehlivost Náplň práce: opravy dílů motorových vozidel Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, finanční bonusy. Kontaktujte telefonicky v pracovní dny 8 - 14 hodin.

 • Mechanici a opraváři nákladních automobilů

  Požadavky: vyučení v oboru, bezúhonnost Náplň práce: opravy nákladních motorových vozidel v autorizovaném servise. Praxe výhodou. Prosíme o zaslání životopisů uchazečů na kontaktní e-mail. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, finanční bonusy, možnost dalšího vzdělávání formou školení u smluvních partnerů. ...

Zaměstnání u AUTOKOM, spol. s r.o.

Zajímá vás práce ve firmě AUTOKOM, spol. s r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o AUTOKOM, spol. s r.o.

vznik firmy v ČR: březen 1993 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 50 - 99 zaměstnanců
IČ: 47906413
adresa: Tečovice 362
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s AUTOKOM, spol. s r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik AUTOKOM nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 5 volných pracovních míst ve společnosti AUTOKOM, spol. s r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů), Dělníci ve skladu, Mechanici a opraváři nákladních automobilů, Opraváři autoagregátů a hydraulických zvedáků, Emisní technici servisu nákladních vozidel.

Všechna volná místa ve společnosti AUTOKOM, spol. s r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti AUTOKOM?

Společnost AUTOKOM aktuálně nabízí 4 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 23000 Kč do 35000 Kč. Průměrná nabízená mzda v AUTOKOM je 29125 Kč.

Ve firmě AUTOKOM můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 150 Kč do 180 Kč za hodinu. Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v AUTOKOM je 165 Kč/hod.