Aktuální nabídka práce CDS holding s.r.o.

5 aktuálních volných míst

 • Zámečník - svářeč

  Vyučení nejlépe zámečník, praxe, svařečský průkaz, sváření v ochranné atmosféře Nabízené výhody: stravování s příspěvek Zaslat životopis e-mailem na [email protected] nebo se hlásit předem telefonicky od 7.00 do 14.30 hod.

 • Obsluha cnc laser řezacího stroje

  Vyučení ve strojírenském oboru, praxe Hodinová sazba od 180,- Kč Nabízené výhody: příspěvek na závodní stravování Hlásit se e-mailem nebo předem telefonicky v době od 7.00 do 14.30 hod.

 • Obsluha cnc autogen/ plasma řezacího stroje

  Vyučení ve strojírenském oboru, praxe Hodinová sazba od 180,- Kč Nabízené výhody: příspěvek na závodní stravování Hlásit se e-mailem nebo předem telefonicky v době od 7.00 do 14.30 hod.

 • Lakýrník

  Požadujeme vyučení v oboru nebo praxi, může být i autolakýrník Výhody: stravování s příspěvkem, hodinová mzda od 180,- Kč Hlásit se e-mailem nebo telefonicky

 • Strojírenský technolog

  Požadujeme strojírenské vzdělání, ŘP sk. B výhodou Výhody: příspěvek na závodní stravování Životopis zaslat nejprve e-mailem na uvedenou adresu

Zaměstnání u CDS holding s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě CDS holding s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o CDS holding s.r.o.

vznik firmy v ČR: září 1992 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 50 - 99 zaměstnanců
IČ: 47284731
adresa: Český Dub - Český Dub IV, Husova 58
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s CDS holding s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik CDS holding nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 5 volných pracovních míst ve společnosti CDS holding s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: STROJÍRENSKÝ TECHNOLOG, LAKÝRNÍK, OBSLUHA CNC AUTOGEN/ PLASMA ŘEZACÍHO STROJE, OBSLUHA CNC LASER ŘEZACÍHO STROJE, ZÁMEČNÍK - SVÁŘEČ.

Všechna volná místa ve společnosti CDS holding s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti CDS holding?

Společnost CDS holding aktuálně nabízí 5 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 31000 Kč do 35000 Kč. Průměrná nabízená mzda v CDS holding je 32400 Kč.