Aktuální nabídka práce BBH Tsuchiya s.r.o.

2 aktuálních volných míst

  • Pracovník/ce údržby nástrojů

    Náplň práce - demontáž nástrojů a zjištění rozsahu potřebných oprav, broušení nástrojů, montáž nástrojů po opravě, upnutí nástrojů do lisu, provádění preventivní údržby nástrojů, montáž nových nástrojů a odzkoušení nástrojů atd. Požadujeme - vyučení v technickém oboru (zámečník, obráběč kovů, strojní zámečník, nástrojař apod.), manuální zručnost, o ...

  • Seřizovač/ka

    BBH Tsuchiya s.r.o. je dceřinou společností mezinárodní společnosti Tsuchiya Group se sídlem v Japonsku působící především v automobilovém průmyslu. Do našeho týmu hledáme šikovného a učenlivého kolegu/kolegyni na pozici: SEŘIZOVAČ. Náplň práce: seřízení a údržba mechanických lisů; seřízení nástrojů; kontrola lisovaných dílů. Požadujeme: vzdělání t ...

Zaměstnání u BBH Tsuchiya s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě BBH Tsuchiya s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o BBH Tsuchiya s.r.o.

vznik firmy v ČR: srpen 1992 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 100 - 199 zaměstnanců
IČ: 47217332
adresa: České Budějovice - České Budějovice 3, Prostřední 2807/7
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s BBH Tsuchiya s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik BBH Tsuchiya nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti BBH Tsuchiya s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: SEŘIZOVAČ/KA, PRACOVNÍK/CE ÚDRŽBY NÁSTROJŮ.

Všechna volná místa ve společnosti BBH Tsuchiya s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti BBH Tsuchiya?

Společnost BBH Tsuchiya aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 28000 Kč do 33000 Kč. Průměrná nabízená mzda v BBH Tsuchiya je 30250 Kč.