Aktuální nabídka práce MIX, spol. s r.o.

1 aktuálních volných míst

  • Dílenský mistr

    praxe z obdobné pozice přirozená autorita a schopnost jednání s lidmi organizační schopnosti, schopnost týmové spolupráce schopnost analyzovat a řešit problémy vedení a organizace výroby, zajištění plynulého chodu výroby, aby byly splněny všechny projekty včas a zároveň splňovali danou kvalitu. znalost strojního prostředí orientace ve výkresové d ...

Zaměstnání u MIX, spol. s r.o.

Zajímá vás práce ve firmě MIX, spol. s r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o MIX, spol. s r.o.

vznik firmy v ČR: duben 1992 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 10 - 19 zaměstnanců
IČ: 46344969
adresa: Brno - Veveří, Lidická 700/19
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s MIX, spol. s r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik MIX nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti MIX, spol. s r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: DÍLENSKÝ MISTR.

Všechna volná místa ve společnosti MIX, spol. s r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti MIX?

Společnost MIX aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 38000 Kč do 40000 Kč. Průměrná nabízená mzda v MIX je 39000 Kč.