Aktuální nabídka práce PEJSKAR & spol., spol. s r.o.

4 aktuálních volných míst

Zaměstnání u PEJSKAR & spol., spol. s r.o.

Zajímá vás práce ve firmě PEJSKAR & spol., spol. s r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o PEJSKAR & spol., spol. s r.o.

vznik firmy v ČR: únor 1992 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 100 - 199 zaměstnanců
IČ: 45535299
adresa: Praha - Staré Město, Dlouhá 614/10
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s PEJSKAR & spol., spol. s r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik PEJSKAR & spol. nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 4 volných pracovních míst ve společnosti PEJSKAR & spol., spol. s r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: PRACOVNÍK / PRACOVNICE PŘÍPRAVY - EXPEDICE (BALIČ, ETIKETOVAČ / BALIČKA, ETIKETOVAČKA), PRACOVNÍK / PRACOVNICE SPECIÁLNÍ VÝROBY (ZPRACOVATEL / ZPRACOVATELKA MASA), ŘEZNÍK / ŘEZNICE, PRACOVNÍK / PRACOVNICE SPECIÁLNÍ VÝROBY (ZPRACOVATEL / ZPRACOVATELKA MASA).

Všechna volná místa ve společnosti PEJSKAR & spol., spol. s r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti PEJSKAR & spol.?

Společnost PEJSKAR & spol. aktuálně nabízí 4 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 21480 Kč do 21480 Kč. Průměrná nabízená mzda v PEJSKAR & spol. je 21480 Kč.