Aktuální nabídka práce Koncept FAST s.r.o.

1 aktuálních volných míst

  • Provádění odečtů měřičů tepla a vodoměrů - brigáda

    Jedná se o dohodu o provedení práce (na zkrácený úvazek 20 hod/týdně) !!! Místo výkonu práce: okres Cheb (dle zakázek). Výše odměny z DPP: 150,- Kč/hod. Vhodné i pro studenty a důchodce. Náplň práce: odečty měřičů tepla a vodoměrů. Požadujeme: manuální zručnost, dochvilnost, spolehlivost, řidičský průkaz sk. B (odečty budou prováděny vlastní doprav ...

Zaměstnání u Koncept FAST s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Koncept FAST s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Koncept FAST s.r.o.

vznik firmy v ČR: květen 1992 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 25 - 49 zaměstnanců
IČ: 45357811
adresa: Ostrov, Krušnohorská 786
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Koncept FAST s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Koncept FAST nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti Koncept FAST s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Provádění odečtů měřičů tepla a vodoměrů - brigáda.

Všechna volná místa ve společnosti Koncept FAST s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Koncept FAST?

Ve firmě Koncept FAST můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 150 Kč do 150 Kč za hodinu. Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Koncept FAST je 150 Kč/hod.