Aktuální nabídka práce SOLAR-TECHNIK s.r.o.

1 aktuálních volných míst

  • Dělníci do práškové lakovny

    Nástup možný IHNED Jde o manipulaci s výrobky, které jsou určeny pro lakování. Ty se musí zavěsit na ližiny a následně jdou do myčky, kde se odmastí, dále se výrobky nastříkají práškovou barvou a převezou se do pece, kde proběhne tepelná úprava, zboží se zabalí a expeduje zákazníkovi jedná se o polo automatizovanou práci ve třísměnném provozu Nab ...

Zaměstnání u SOLAR-TECHNIK s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě SOLAR-TECHNIK s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o SOLAR-TECHNIK s.r.o.

vznik firmy v ČR: prosinec 1991 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 25 - 49 zaměstnanců
IČ: 44004681
adresa: Fryšták, Holešovská 399
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s SOLAR-TECHNIK s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik SOLAR-TECHNIK nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti SOLAR-TECHNIK s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Dělníci do práškové lakovny.

Všechna volná místa ve společnosti SOLAR-TECHNIK s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti SOLAR-TECHNIK?

Společnost SOLAR-TECHNIK aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 22500 Kč do 22500 Kč. Průměrná nabízená mzda v SOLAR-TECHNIK je 22500 Kč.