Aktuální nabídka práce CENTRUM ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM, poskytovatel sociálních služeb

1 aktuálních volných míst

  • Všeobecné sestry bez specializace

    Pozice: Všeobecné sestry bez specializace Zaměstnanecké výhody: příspěvek na rehebilitace, masáže, příspěvek z FKSP na stravování Nástup možný ihnd. Mzda: 27 430,- Kč Kontakt: Chmelařová Karolína, tel.: 318 679 412, e-mail: [email protected] Místo výkonu práce: Centrum Rožmitál pod Třemšínem, poskytovatel sociálních služeb Na spravedln ...

Zaměstnání u CENTRUM ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM, poskytovatel sociálních služeb

Zajímá vás práce ve firmě CENTRUM ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM, poskytovatel sociálních služeb? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o CENTRUM ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM, poskytovatel sociálních služeb

vznik firmy v ČR: duben 2004 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 100 - 199 zaměstnanců
IČ: 42727219
adresa: Rožmitál pod Třemšínem, Na spravedlnosti 589
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s CENTRUM ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM, poskytovatel sociálních služeb

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik CENTRUM ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM, poskytovatel sociálních služeb nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti CENTRUM ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM, poskytovatel sociálních služeb.

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Všeobecné sestry bez specializace.

Všechna volná místa ve společnosti CENTRUM ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM, poskytovatel sociálních služeb na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti CENTRUM ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM, poskytovatel sociálních služeb?

Společnost CENTRUM ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM, poskytovatel sociálních služeb aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 27430 Kč do 27430 Kč. Průměrná nabízená mzda v CENTRUM ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM, poskytovatel sociálních služeb je 27430 Kč.