Aktuální nabídka práce STAREX spol. s r.o.

1 aktuálních volných míst

  • Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

    První kontakt telefonicky (8-16) nebo e-mailem. Do hlavního pracovního poměru přijmeme šikovného pracovníka na pozici skladníka-baliče do stavebnin a hobymarketu. Sympatický, veselý ale různorodý kolektiv, možnost vyzkoušení všech firemních pozic, originální a poutavé úkoly. Netušené možnosti růstu. Znalost stavebního materiálu a průkaz VZV vítám ...

Zaměstnání u STAREX spol. s r.o.

Zajímá vás práce ve firmě STAREX spol. s r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o STAREX spol. s r.o.

vznik firmy v ČR: září 1991 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 10 - 19 zaměstnanců
IČ: 41603109
adresa: Nesvačilka 66
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s STAREX spol. s r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik STAREX nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti STAREX spol. s r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků.

Všechna volná místa ve společnosti STAREX spol. s r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti STAREX?

Společnost STAREX aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 22000 Kč do 28000 Kč. Průměrná nabízená mzda v STAREX je 25000 Kč.