Aktuální nabídka práce T&T Czech Brands s.r.o.

2 aktuálních volných míst

  • Přípravné a pomocné práce ve výrobě

    Rozšiřujeme portfolio produktů a hledáme spolehlivou kolegyni/kolegu do výroby (šicí dílny). Náplň práce: - přípravné práce v šicí dílně - pomocné práce - výroba pletených mantinelů - stříhání látek - úklidové práce Požadavky: - zájem pracovat - samostatnost - spolehlivost - flexibilita - ochota učit se novým věcem - příjemné vystupování - manuál ...

  • Přípravné a pomocné práce ve výrobě

    Rozšiřujeme portfolio produktů a hledáme spolehlivou kolegyni/kolegu do výroby (šicí dílny). Náplň práce: -přípravné práce v šicí dílně -pomocné práce -výroba pletených mantinelů -stříhání látek -úklidové práce Požadavky: -zájem pracovat -samostatnost -spolehlivost -flexibilita -ochota učit se novým věcem -příjemné vystupování -manuální zručnost ...

Zaměstnání u T&T Czech Brands s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě T&T Czech Brands s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o T&T Czech Brands s.r.o.

vznik firmy v ČR: září 2012 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 10 - 19 zaměstnanců
IČ: 29450667
adresa: Horka nad Moravou, Vodní 130/26
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s T&T Czech Brands s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik T&T Czech Brands nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti T&T Czech Brands s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Přípravné a pomocné práce ve výrobě, Přípravné a pomocné práce ve výrobě.

Všechna volná místa ve společnosti T&T Czech Brands s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti T&T Czech Brands?

Společnost T&T Czech Brands aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 20000 Kč do 22000 Kč. Průměrná nabízená mzda v T&T Czech Brands je 21000 Kč.

Ve firmě T&T Czech Brands můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 110 Kč do 110 Kč za hodinu. Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v T&T Czech Brands je 110 Kč/hod.