Aktuální nabídka práce WOODWORK Service, s.r.o.

2 aktuálních volných míst

  • Stavební dělník

    První kontakt emailem. Praxe v oblasti zateplování staveb, zednických prací, tesařských prací je vítána. Místo výkonu práce: Syrovice 213, 664 67 Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou katou.

  • Stavební dělník

    První kontakt emailem. Praxe v oblasti zateplování staveb, zednických prací, tesařských prací, je vítána. Místo výkonu práce: Syrovice 213, 664 67 Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou katou.

Zaměstnání u WOODWORK Service, s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě WOODWORK Service, s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o WOODWORK Service, s.r.o.

vznik firmy v ČR: leden 2010 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 10 - 19 zaměstnanců
IČ: 29196973
adresa: Syrovice 213
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s WOODWORK Service, s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik WOODWORK Service nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti WOODWORK Service, s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Stavební dělník, Stavební dělník.

Všechna volná místa ve společnosti WOODWORK Service, s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti WOODWORK Service?

Společnost WOODWORK Service aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 19700 Kč do 24000 Kč. Průměrná nabízená mzda v WOODWORK Service je 21850 Kč.