Aktuální nabídka práce ZE YU s.r.o.

1 aktuálních volných míst

  • Pomocní kuchaři

    Požadujeme: pečlivost spolehlivost, samostatnost, odolnost vůči stresu předchozí praxe v hostinském provozu vítána, čínský jazyk vítán Místo výkonu práce: Hennigsdorfská č.p. 1047 278 01 Kralupy nad Vltavou 1 Kontakt: pohovory pouze na adrese restaurace po předchozím telefonickém objednání nejlépe formou SMS.

Zaměstnání u ZE YU s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě ZE YU s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o ZE YU s.r.o.

vznik firmy v ČR: leden 2010 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 6 - 9 zaměstnanců
IČ: 29026610
adresa: Kralupy nad Vltavou, Hennigsdorfská 1047
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s ZE YU s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik ZE YU nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti ZE YU s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Pomocní kuchaři.

Všechna volná místa ve společnosti ZE YU s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti ZE YU?

Společnost ZE YU aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17900 Kč do 17900 Kč. Průměrná nabízená mzda v ZE YU je 17900 Kč.