Aktuální nabídka práce Health communication s.r.o.

2 aktuálních volných míst

  • Video produkční - kameraman/ka

    HEALTHCOMMUNICATION s.r.o. pro posílení svého týmu vyhlašuje výběrové řízení na pozici VIDEO PRODUKČNÍ / KAMERAMAN. Pracovní náplň: - natáčení a zpracování přednášek či jiných materiálů - fotodokumentace na fyzických akcích - natáčení videí ve formátu 360° - realizace online přenosů - základní grafické práce Požadavky: - natáčecí a střihačské doved ...

  • Obchodní manažer/ka - konzultant/ka

    Obchodní manažer/ka - konzultant Pro posílení našeho týmu v Olomouci, který tvoří obchodní manažeři, projektoví manažeři, grafici, videoprodukční, IT oddělení, hledáme dalšího obchodního manažera/ku - konzultanta. Pracovní náplň - vedení obchodních jednání a vedení komunikačních projektů - prezentace firemních produktů portfolia společnosti u novýc ...

Zaměstnání u Health communication s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Health communication s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Health communication s.r.o.

vznik firmy v ČR: leden 2010 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 10 - 19 zaměstnanců
IČ: 29019486
adresa: Praha - Smíchov, náměstí 14. října 1307/2
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Health communication s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Health communication nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti Health communication s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Video produkční - kameraman/ka, Obchodní manažer/ka - konzultant/ka.

Všechna volná místa ve společnosti Health communication s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Health communication?

Společnost Health communication aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 20000 Kč do 50000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Health communication je 30000 Kč.