Aktuální nabídka práce PM & SA s.r.o.

6 aktuálních volných míst

Zaměstnání u PM & SA s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě PM & SA s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o PM & SA s.r.o.

vznik firmy v ČR: prosinec 2009 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 50 - 99 zaměstnanců
IČ: 29007801
adresa: Praha - Hostivař, Pražská 1470/18b
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s PM & SA s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik PM & SA nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 6 volných pracovních míst ve společnosti PM & SA s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech, Manipulační dělníci ve výrobě, Ruční baliči, plniči a etiketovači, Ruční baliči, plniči a etiketovači, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech a dalších 1 nabídek práce.

Všechna volná místa ve společnosti PM & SA s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti PM & SA?

Společnost PM & SA aktuálně nabízí 6 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 17300 Kč. Průměrná nabízená mzda v PM & SA je 17300 Kč.